with Комментариев нет

P10301472 липня 2014року в стінах Київського міського медичного колежду відбувся випускний вечір.

На урочистостях були присутні адміністрація, викладачі, класні керівники, родичі винуватців  свята, та випускники відділень » Сестринська справа» ( на базі 9 і 11 класів), зуботехнічного та іноземного відділень.

Зі сцени в актовому залі випускників привітала голова Асоціації медичних сестер Галина Миколаївна Івашко, директор коледжу Володимир Петрович В’юницький, голова студентського профкому Людмила Володимирівна Іващенко, заступник директора з виховної роботи Володимир Миколайович Король, який вручив грамоти студентам за активну участь у житті коледжу.

DSCN2919  DSCN2926

Крім настанов та побажань для майбутньої професійної діяльності з боку зав.відділень, викладачів, класних керівників зі сцени, ще прозвучало багато приємних слів вдячності з боку випускників.

DSCN2916    DSCN2917

Урочисте вручення дипломів було проведене директором коледжу. Всього було отримано 374 дипломів, зі спеціальностей:

— іноземних студентів — 16 (10мед.сестер і 6 зубних техніків)

P1030145

— медичних сестер — 304

— зубних техніків – 70

Дипломи з відзнакою отримали 33 випускники, із них 25 медичних сестер та 8 зубних техніків.

401МН (спеціальність: медична сестра)
1.Коваль Катерина
2.Харламова Євгенія
3. Хіміч Юлія
4. Юрченко Яна
402МН (спеціальність: медична сестра)
1.Марфіна Оксана
404 МН (спеціальність: медична сестра)
1.Зелінська Анна
2. Кратенко Аліна
3. Литвиненко Анна
4. Мотозюк Таїса
5.Русин Зоряна
6. Шаламай Анна
405 МН (спеціальність: медична сестра)
1.Бакуменко Інна
2. Басюк Анастасія
3. Годорожа Анастасія
406 МН (спеціальність: медична сестра)
1.Курган Володимир
407 МН (спеціальність: медична сестра)
1.Петрашевич Дар’я
408 МН (спеціальність: медична сестра)
1.Терещенко Ольга
41МС (спеціальність: медична сестра)
1. Горбач Яна
2. Гришаєва Олена
3. Маркевич Юлі
42 МС (спеціальність: медична сестра)
1.Бондаренко Марія
2. Єфімець Наталія
43МС (спеціальність: медична сестра)
1. Рябоконь Любов
2. Ткаченко Марина
311 ЗС (спеціальність:зубний технік)
1. Богачук Владислав
2. Касьян Анна
3. Мамедова Сабіна
312 ЗС (спеціальність:зубний технік)
1. Батрак Микола
2. Іваненко Дмитро
3. Рогачевський Юрій
4. Скоринін Олександр
5. Степанов Ярослав

Адміністрація і всі викладачі коледжу поздоровляють випускників

бажають професійного задоволення і не зупинятися на досягнутому!

В добру дорогу!