with Комментариев нет

Уже вчетверте в Україні проводиться Міжнародний тиждень мозку з метою  акцентувати увагу громадськості на ці хвороби. Почасти , одна з них – хвороба Альцгеймера, яку « прославив»  екс -президент США Рейган, це важке нервово – психічне захворювання, що фінішує як психічним так і фізичним маразмом.

Тому спрямування зусиль як медиків, так і біологів, фізіологів, студентів мед закладів, а також пересічних громадян, меценатів на дослідження мозку та підвищення культури розумової праці – нагальна проблема сучасності.

Ось чому Інститут фізіології НАН України ім. О.О. Богомольця ініціював заходи по розповсюдженню знань про найпотаємнішу структуру людського організму – мозку. Заключною подією тижню мозку став круглий стіл, що відбувся у Будинку  вчених, де з доповідями про стовбурові клітини, гігієну мозку, новітні погляди щодо наркоманії, алкоголізму, шизофренії виступили всесвітньо відомі вчені інституту.

Студенти випускного курсу ВНЗ  КММК разом з викладачем нервових і психічних хвороб Даніш Т. Г. стали учасниками круглого столу та мали можливість отримати нові знання . щоб у майбутньому використовувати їх у своїй професії.

«Нарешті я  отримав вичерпну інформацію про стовбурові клітини!» — сказав студент Володимир Дума.

Цікаво, що у цей день (22 березня 2013р.) у Києві був небувалий снігопад, що не став на заваді допитливій молоді.

«Per aspera, ad astra!»