with Комментариев нет

ВНЗ КММК до 33-роковин пам’яті про  трагедію на  ЧАЕС.

26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства —  вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції.

Долі багатьох людей різних професій — цивільних і військових, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди.

І через 33 роки- це день змушує задуматися про можливі наслідки діяльності людини. Пам’ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий.

Цій темі були  присвячені різноманітні заходи, які пройшли в

Київському міському медичному коледжі.

З метою вшанувати ліквідаторів, розширити знання молоді про Чорнобильську трагедію, ліквідаторів, які рятували атомну станцію, виховувати почуття поваги і пам’яті до трагічних сторінок історії України, був проведений відкритий виховний захід Реквієм.

На сцені актової зали коледжу була створена тематична  декорація. Зі сцени звучали сумні рядки віршів Дмитра Павличка, Ліни Костенко, Юлії хандожинської, які декламувала студентка коледжу Аліна Руденко, вони лунали на фоні демонстрації відео композиції, створеної класним керівником Кузьменко Л.В., та студентами 203 та 302 МН- груп. Під час заходу прозвучали записи пісень «Чорнобиль- як все було», «Хвилина мовчання. Чорнобиль», «На Чорнобиль журавлі летіли». Студенти уважно переглянули слайд-презентацію «Чорнобиль – загублений світ», документальний фільм  «Чорнобиль – чорний біль України»

Всі присутні в актові залі вшанували хвилиною мовчання усіх тих, хто вже увійшов у вічність.

В бібліотеці коледжу для всіх присутніх діяла книжкова виставка – факт «Чорнобильський біль в душі людства…». Студенти  ознайомились з творами українських письменників, що присвячені темі Чорнобильської трагедії, ділилися враженнями про почуте, обговорювали прочитані книги на дану тематику. Були також організовані класними керівниками та старостами груп Стенд листівки з теми: « Чорнобиль…»

Шануємо…! Пам’ятаємо…!

(Автор  Кузьменко Л.В. класний керівник 203МН групи, викладач-методист. Організатори заходу студенти 203, 302, 21 групи та викладачі коледжу)

Добавить комментарий