with Комментариев нет

Шостого листопада, за попередньою домовленістю між адміністраціями КММК і  КиМУ,  був  проведений заздалегідь запланований колоквіум в рамках Тижня науки.

Колоквіум проводився на базі Київського  міжнародного університету   на кафедрі   стоматології між студентами 2,4 –го курсів КиМУ  і 3 –го курсу, ЗС – відділення ВНЗ КММК.  Цей захід обслуговувався студентами факультету журналістики…. під керівництвом їх викладача…Керівником і консультантом від коледжу була заступник директора з навчально-практичної роботи Н.В. Коваленко.

Мета  навчального заходу:

Колоквіум проводився, як одна з форм навчання — бесіда викладачів зі студентами з метою оцінки та підвищення рівня знань  студентів обох закладів, збагачення   новою для них  інформацією, знайомство з новими методами навчання в незвичних умовах.

Ппан проведення колоквіуму:

  • Брифінг — коктейль з представленням керівників закладу КиМУ та організаторів цього зібрання і обговоренням умов подальшої роботи.
  • Ознайомлення студентів з найновішою спеціальною літературою, в тому числі і  з книжками присутніх на колоквіумі викладачів.
  • Обговорили тактику дій: всі студенти були поділені на 2 групи. Керівниками від коледжу були А.П.Гадайчук і Т.В.Михаленко
  • Студенти з викладачами відвідали семінар з пропедевтики стоматології. Тема лекції: «Анатомія В/Щ,Н/Щ, жувальні м’язи» .
  • Під час перерви після семінару студенти слухали доповіді проректора про історію розвитку університету, … мали змогу побачити фільм і ознайомитись з усіма  факультетами і  різноманіттям спеціальностей, за якими йде підготовка у цьому учбовому закладі, було проведено знайомство з приміщеннями та деяким обладнанням учбових кімнат і клінічних кабінетів.
  • Після перерви студенти були на практичних заняттях з ТВЗП – первинний прийом пацієнта при повній відсутності зубів.( зібрання анамнезу, об’єктивне і пальпаторне дослідження  ротової порожнини, визначення класу атрофії в/щ за Шредером, н/щ за Келлером, слизівки за Суплі, підбір  відбиткової ложки, зняття відбитка)
  • Останніми були пари з ортодонтії, де студенти мали змогу бачити і розбирати з викладачами обох Вузів різні варіанти патологій та обговорювати методи лікування.
  • Насамкінець на обговоренні в бібліотечному залі студенти і викладачі поділились своїм враженням від колоквіуму.

Для студентів колоквіум став не тільки перевіркою  їхніх знань незнайомими викладачами в присутності інших студентів і пацієнтів ( для декого ця  невпевненість і ніяковість була основним  гальмом для активної роботи), але й можливістю  зрозуміти мету вивчення теоретичного  матеріалу і застосування його в клінічній практиці. Рівнем матеріального забезпечення вони були здивовані,  приємно вражені і збентежені одночасно. Вони з захопленням випробовували фантоми — тренажери, які їм запропонували, з цікавістю розбирали томограми і знімки на екранах, запитували про все, чого не знали.

Добавить комментарий