with Комментариев нет

10жовтня 2013року в Київському міському медичному коледжі, до Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги, була проведена конференція «Актуальне значення  медичної сестри під час надання хоспісної допомоги». Організатором якої були викладачі циклу сестринської справи під керівництвом зав.циклу Жудіної Л.А та зам.директора з практичної роботи Коваленко Н.В.[print_gllr id=275]

В конференції загалом прийняли учать 50викладачів та близько 200студентів, з яких виступили з доповідями  п’ять викладачів циклу сестринська справа та десять студентів з різних груп та курсів.

Студентами був зроблений інформаційний стенд відповідно до тематики конференції, який був розміщений на вході до навчального закладу.

Під час конференції на високопрофесійному рівні відбулося обговорення таких тематичних напрямів:

1. Нові досягнення та світові стандарти Всесвітнього альянсу паліативної допомоги. (The Worldwide Palliative Care Alliance, WPCA).

2. Сучасний стан хоспісної та паліативної допомоги в Україні.

3. Цьогорічний український день паліативної допомоги  та його гасло: “Вірити та жити: паліативна допомога для дітей і молодих людей”.

4. Значення професійної роботи медичної сестри в хоспісі.

5. Професійне вигорання, як результату психологічного виснаження у медичних працівників , працюючих в хоспісах.

6. Робота студентів медичного коледжу в допомозі працівникам хоспісу.

Особлива увага була  приділена роботі студентів медичного коледжу в хоспісі, які вже на протязі трьох років допомагають медичному персоналу у догляді за пацієнтами в відділенні паліативної допомоги при Дорожній клінічній лікарні №2 та Київській міській клінічній лікарні №2.

Студенти зі сцени розповіли,як у вільний від навчання час, допомагали медичним сестрам та молодшому медичному персоналу у догляді за тяжкохворими: перекладанні, зміні натільної та постільної білизни, догляді за особистою гігієною (миття волосся, розчісування, догляд за зубами, купанні), годуванні, вимірюванні артеріального тиску, пульсу, температури. А головне, намагалися емоційно підтримувати пацієнтів відділення «добрим словом», посмішкою, уважністю та добротою, які є одними з найважливіших потреб важкохворих людей.

Керівництво коледжу висловлює вдячність адміністрації Дорожньої клінічної лікарні №2 та Київської міської клінічної лікарні №2  у можливості залучення студентів медичного коледжу до волонтерської роботи на їх базі.