with Комментариев нет

2   1 грудня 2014 р. відбулася конференція присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом під лозунгом «ВІЛ через дружбу не передається».

 

 

Мета конференції – привернути увагу молоді до здорового способу життя, безпечної поведінки, а також виробити активну життєву позицію у молодих людей, тому що проблема епідемії ВІЛ\СНІДУ залишається актуальною не тільки в Україні, а в цілому світі.

За даними ВООЗ Україна посідає 1 місце за темпами розповсюдження ВІЛ – інфекції в Європі.

Сучасні зусилля багатьох держав світу , а також України, спрямовані на профілактику захворювання.

Під час конференції були розкриті питання історії відкриття ВІЛ, шляхи передачі, заходи профілактики , почуті реальні історії з життя ВІЛ – інфікованих, які не залишили жодного байдужого до цієї глобальної проблеми. Кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД і зробити все можливе, щоб захистити себе та своїх близьких, рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти у кожен дім,у кожну родину.

Організаторами конференції були викладачі медсестринства в інфектології Дацюк В.В., Давиденко В.П. Також до конференції були залучені студенти 34, 35, 302,306,305 груп та усі небайдужі, котрі готові приєднатися до тих,хто будує світле та здорове майбутнє без СНІДУ.

Викладачі дисципліни медсестринство

в інфектології Дацюк В.В., Давиденко В.П.

7                  5

6   4

3 1 2