with Комментариев нет

15-16 травня 2014 р. Відбулася онлайн конференція на тему:

«Досягнення та перспективи впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу у вищих медичних (фармацевтичному) навчальних закладахУкраїни»

Пропонуємо Вам ознайомитися з відеооглядом події.

У науковому форумі, який був присвячений 160-річчю з дня народження І. Горбачевського, взяли участь представники 28 навчальних медичних закладів, з яких 15 виших. Окрім того, кожен бажаючий, який не був зареєстрований як учасник, міг спостерігати за перебігом конференції під час її он-лайн трансляції на сайті Тернопільського державного медичного університету.

Із вітальним словом від Міністра охорони здоров’я Олега Мусія до учасників звернувся його радник Ігор Найда, який зазначив, що першочерговим завданням МОЗ України є підняття авторитету медика в нашому суспільства. Це можливо зробити за допомогою самоврядності медиків не тільки в рамках вже усталеної традиції, а насамперед професійних спілок, яким поступово будуть передаватися певні функції, які досі виконували міністерство та державні структури галузі.

У своїй доповіді заступник директора Департаменту роботи з персоналом, освіти і науки, начальник відділу освіти та науки МОЗ України, заступник голови Олександр Волосовець звернувся до вищих навчальних закладах і повідомив, що фахівці МОЗ України нині працюють над створенням концепції побудови нової системи охорони здоров’я України, де пріоритетною є первинна ланка, профілактика, нова система управління з децентралізацією і наданням ширших повноважень органам лікарського і сестринського самоврядування особливо в напрямку атестації і ведення реєстрів працівників.

1-й день конференції 15 травня 2014 року

 

2-й день конференції 16 травня 2014 року

джерело відео: Тернопiльський державний медичний університет iменi I.Я. Горбачeвського