with Комментариев нет

2               24 квітня 2015 року в КММК відбулася науково-практична студентська конференція присвячена особливостям роботи медичних працівників у зонах надзвичайних ситуацій під лозунгом: «Медицина в АТО. Хто якщо не ми?».

У конференції приймали участь 80 осіб.

 

Керівниками студентських пошуково-дослідницьких робіт були викладачі інфекційно-неврологічного циклу: Дацюк В.В.,Давиденко В.П.,Будь Н.В., Утіралова А.В.,Лукашевич П.В.

Мета конференції: привернути увагу студентів до проблеми професійної відповідності, усвідомлення наскільки потрібна професія медичного працівника для будь-якого суспільства та як воно бути «медиками» в зоні бойових дій.

У процесі конференції студентами були розкриті питання щодо епідемічної ситуації в зоні АТО, кожен зрозумів як боротися з дерматологічними проблемами у зоні бойових дій та усвідомив,що краще попередити ніж лікувати кишкові інфекції.

Важливими також були питання допомоги військовим та мирному населенню у подоланні наслідків посттравматичного стресового синдрому.

Конференція завершилася закликом до студентів стати справжніми спеціалістами, допомогти людям у кризових ситуаціях,боротися за кожне життя,не допустити спалахів інфекційних та шкірних хвороб, навчитися лікувати не тільки тіло,а й душу.

1a 3

2 4

5 6

1