with Комментариев нет

Сьогодні ми святкуємо 20-річчя вітчизняної системи реєстрації лікарських засобів. Щиро вітаю колектив Державного експертного центру Міністерства охорони здоров’я України з цим ювілеєм!

З перших днів існування незалежної України керівництво нашої Держави усвідомлювало: одним з гарантів суверенності країни, важливим фактором її національної безпеки є самостійна політика в галузі забезпечення громадян лікарськими засобами. За два десятиліття нам вдалося багато зробили для досягнення цієї мети — вибудувати вітчизняний фармацевтичний ринок, наповнити його широким асортиментом якісних, ефективних та безпечних медичних препаратів, практично з нуля створити нормативно-правову базу, що регулює відносини в сфері обігу ліків, гармонізувати вітчизняні процедури експертизи та реєстрації медпрепаратів з європейськими.

Сьогодні Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України — одна з найпотужніших науково-експертних організацій України, яка працює над вирішенням науково-методологічних питань із створення, експертизи, реєстрації лікарських засобів та післяреєстраційного нагляду за їхнім застосуванням у медичній практиці.

Активізація в Україні реформаторських процесів, спрямованих на поліпшення якості медичної допомоги громадянам та підвищення рівня її доступності, ставить перед вашим Центром нові завдання, посилює вимоги до якості вашої роботи. Та я впевнена: професіоналізм, відповідальність, прагнення до самовдосконалення, а головне, порядність і турбота про здоров’я і безпеку людей допоможуть вам гідно впоратися з будь-якими викликами.

 

Дякую вам за нелегку, але надзвичайно важливу працю із зміцнення системи охорони здоров’я України.

 

У цей святковий день бажаю усім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, гарного настрою та родинного благополуччя! Нехай вдячність та повага людей надихають вас на подальші успіхи та професійні здобутки!

http://www.moz.gov.ua/