Система ліцензійних інтегрованих іспитів є комплексом засобів стандартизованої діагностики рівня професійної компетентності. Метою ліцензійного інтегрованого іспиту є встановлення відповідності рівня професійної компетентності випускника мінімально необхідному рівню згідно з вимогами Державних стандартів вищої освіти.

Ліцензійне тестування проводиться наприкінці четвертого курсу (МН відділлення) або третього курсу (МС відділення), в результаті якого видається сертифікат. У випадку нездачі тестування, студенту не видається диплом молодшого спеціаліста.

Для попередження проблем під час тестування, студенту рекомендується в домашніх умовах проводити пробні тестування на офіційному сайті «Центру тестування»  (зверніть увагу, що для спеціальності «медична сестра» тестування у розділі — КРОК М Сестринська справа»

також можна тестуватися на сайті ТЕСТКРОК , де є можливість тестування попередніх років. (зверніть увагу! Порядок- Мова (вибір вільний) — Екзамен (Крок М) — Спеціальність (вибираєте) — Бази (вибір бажаного року тестування)

З листопада в коледжі (в читальному залі) розпочинаються пробні тестування для четвертого курсу з предмету «Сестринська справа«. Явка обов’язкова для всіх студентів.

ГРАФІК  ПРОВЕДЕННЯ  КРОК-М  В  ГРУПАХ  41-44,  401-407

 

            Місце проведення – читальна зала.