with Комментариев нет

В Київському міському медичному коледжі відбувся «Тиждень науки ЦМК терапевтичних дисциплін», який включав наступну програму:

  • 02.12.2013 конкурс санітарних бюлетенів
  • 03.12.2013 практична конференція
  • 05.12.2013 відкрите засідання гуртка «Милосердя»

Організаторами даних заходів виступили викладачі терапевтичного циклу під керівництвом зав.циклу Харланчук Г.М. та прийняли участь студенти різних курсів та відділень.

02.12.2013

В актовому залі КММК була проведена науково практична конференція «ПРОФЕСІЙНА БЕЗПЕКА В РОБОТІ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ».


Організатором і ведучою конференції виступила зав.циклом Харланчук.Г.М. та активну участь прийняли студенти IV курсу МС та МН відділення, які виступили на сцені з доповідями:

  •  «Інфекційна безпека. Безпека роботи з хімічними речовинами, джерелами випромінювання» (доповідач студент 41гр. Жук Артем)
  • «Запобігання фізичним перевантаженням» (доповідач студентка 408гр. Вакуліна Олена)
  • «Профілактика стресу та нервового виснаження медичної сестри» (доповідач студентка 42гр. Бабіч Оксана)

На конференції були присутні члени адміністрації, викладачі клінічних дисциплін та студенти II,III, IVкурсів МН та МС відділення.

По завершенню конференції був проведений конкурс «КРАЩИЙ ЗА ФАХОМ» за темою « НЕВІДКЛАДНІ СТАНИ В КАРДІОЛОГІЇ». Серед команд, які прийняли участь були студенти четвертого курсу під керівництвом викладачів терапевтичного циклу.
Студенти 403групи під керівництвом Грицай Л.М.
Студенти 404 групи під керівництвом Лисюк С.І.
Студенти 405 групи під керівництвом Пермякової О.В.

Конкурс включав в себе захист емблеми та назви команди; бліцопитування; надання невідкладної долікарської допомоги при кардіологічних станах; інсценування проблемно-клінічної ситуації; демонстація практичних навичок та ін. Оцінювання проводилося членами журі (Мірза А.М., Михайлова О.О., Хівріч Г.В.), а результати конкурсу оголошувала заступник директора з практичної роботи Коваленко Н.В.

05.12.2013

В кабінеті № 417 відбулося відкрите засідання предметного гуртка «Милосердя» циклової комісії терапевтичних дисциплін на тему «ПРОФІЛАКТИКА ПРОФЕСІЙНОГО ТА ЕМОЦІЙНОГО ВИГОРАННЯ ПЕРСОНАЛУ ХОСПІСІВ». Керівником гуртка та організатором засідання виступила зав.циклом терапевтичного відділення, Харланчук Г.М. та прийняли участь студенти IV курсу МС відділення та студенти ІІ курсу МБВ відділення з доповідями:

  • «Перспективний досвід для України з підтримки та поліпшення догляду за людьми похилого віку на рівні громад на прикладі соціальної програми «МАТРА» ( доповідач студентка МБВ-2 відділення, Цимбал Світлана)
  • «Згораю, щоб світити» (доповідач студентка 41групи, Гришаєва Олена, та студентка 42групи, Вишневська Наталія)
  • «Життя-боротьба, витримайте її». Мати Тереза. (доповідач студентка 41групи, Горбач, Яна)

Під час засідання були розглянуті презентації, обговорені вислови-афоризми, вірші та прослухана після у виконанні студентки МБВ-2 відділення, Семеняк Наталії.
На засіданні були присутні члени адміністрації, викладачі терапевтичного, інфекційно-неврологічного, стоматологічного циклів та циклу сестринської справи.