with Комментариев нет

20.12.2017 року в КММК вперше  відбувся захід присвячений Міжнародному дню толерантності. Він проходив під лозунгом «Толерантність заради життя » за участю викладачів В.П.Давиденко та В.В.Дацюк, студентів 304,305,307 груп МН-відділення.

Під час заходу було продемонстровано у казковій формі толерантне ставлення  на прикладі ВІЛ-позитивних пацієнтів. Розкрито основні характеристики цього терміну: любов,співчуття та розуміння до людей,що живуть з цією проблемою.

Мета заходу – донести до української молоді,що толерантність — це повага та рівність,відмова від домінування та примусу, визначення права інших на власні думки та погляди. Зосереджувалась увага на дотримання принципів здорового способу життя, збереження загальнолюдських цінностей та чеснот. Безумовним переконанням в процесі заходу стало,що найвищою цінністю для всіх людей є життя.

З кожним роком все більшої актуальності набуває питання формування та виховання толерантності у сучасної молоді, а саме у освітніх навчальних закладах України. Цей феномен набуває величезного значення у сучасних умовах життя. Особливо необхідно відзначити,що це питання турбує українську молодь, яка обирає медичну спеціальність.

Майже кожного дня ми не усвідомлюючи зустрічаємося з поняттям «толерантності». Толерантність — це саме те чого не вистачає сьогодні молодим людям: терпіння,терпимості, розуміння, дружнього ставлення, адекватного сприйняття. Чинники,що сприяють формуванню толерантності — це знання,відкритість,спілкування,совість та переконання.

Таким чином, толерантність виступає як головний інструмент у спілкуванні між медичним працівником і пацієнтом. Найкращі ліки у боротьбі з хворобою — це  поведінка медичного працівника, з яким приємно спілкуватися, ділитися своїм болем та стражданнями.

Підготувала: викладач з медсестринства в інфектології Дацюк В.В.