with Комментариев нет

DSC_015310.06.2016 р. в КММК проведено тренінг на тему: «Роль молоді у процесі подолання ВІЛ/СНІДу  в Україні» ,який відбувся під лозунгом: «Здоров’я – найбільше багатство української нації» за підтримки Агенства з Міжнародного розвитку США (USAID) та Міжнародної організації «Право на здоров’я».

Головна мета тренінгу полягає у забезпеченні кращого доступу молоді до медичних і соціальних послуг щодо запобігання ВІЛ-інфікуванню та надання інформації, яка дозволить запобігти ризиковій поведінці молоді в соціумі.

Основну увагу було звернено на молодь тому ,що молоді люди – найбільша група ризику щодо інфікування ретровірусом у сучасному житті.

Під час тренінгу використовувалися інтерактивні методи навчання,зокрема «мозковий штурм»,який дозволив зрозуміти наскільки студенти-медики обізнані щодо проблеми ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні та світі, особливостями перебігу,шляхами передачі та постконтактною профілактикою. Студентам продемонстрували кінофільм з сучасними методами діагностики та лікування ВІЛ-інфекції.

Кожний студент мав можливість ознайомитися з міською цільовою соціальною програмою протидії епідемії на 2017-2021 роки,що включає досягнення цільових показників  90-90-90 завдяки яким 90 % людей,які живуть з ВІЛ,знатимуть про свій статус,90 % ,які знають про свій ВІЛ-позитивний статус, отримують антиретровірусне лікування,  та 90 %  людей , які отримують лікування , матимуть вірусне навантаження, яке не визначається.

Особливе захоплення  у студентів –медиків викликало можливість висловити життєву позицію щодо подолання епідемії ВІЛ-інфекції в Україні,зокрема в м.Києві ,який входить до 200 міст світу та зможе призупинити епідемію,що загрожує національній безпеці України, підписавши Паризьку декларацію 6.05.2016 р.

Отже, проведення тренінгу є необхідним,оскільки неможливо досягнути значних результатів у впровадженні стратегій базуючись на застарілих способах виявлення,лікування та профілактики хвороби та не враховуючи думку громадськості, особливо молоді та пам’ятаючи, що здоров’я людини – одна з найбільших соціальних цінностей на Землі.

У процесі тренінгу брали участь студенти 34 групи МС відділення, 301 групи МН відділення. Організували тренінг викладачі з медсестринства в інфектології Давиденко В.П.,Дацюк В.В, Султан Л.А.

Підготувала викладач  з медсестринствав інфектології Дацюк В.В.

DSC_0153 DSC_0158 DSC_0164 DSC_0185 DSC_0187 DSC_0189 DSC_0195 DSC_0199 DSC_0200 DSC_0205