with Комментариев нет

019 травня на базі КММК відбувся тренінг — семінар на тему: ”ВІЛ -інфекція/СНІД. Формування толерантного ставлення до людей,що живуть з ВІЛ та представників груп найвищого ризику серед медичних працівників” за підтримки та участі Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID).

 

В семінарі приймали участь викладачі інфекційних хвороб з медичних коледжів № 1 та 3, представники громадської організації «Всеукраїнської мережі людей,що живуть з ВІЛ/СНІДОМ (ЛЖВ), викладачі Академії післядипломної освіти.

В процесі тренінгу учасники отримали інформацію про епідособливості, етіологію, клінічний перебіг ВІЛ-інфекції та методи профілактики інфікування. Акцентувалася увага на вихованні майбутніх медсестер та населення щодо толерантного ставлення у спілкуванні та співжитті з ВІЛ-інфікованими по принципу «універсальної перестороги медичних працівників у практичній діяльності» з розумінням різниці між реальним ризиком інфікування та міфами.            Підсумувала роботу тренінгу-семінару представник «Всеукраїнської мережі людей,що живуть з ВІЛ/СНІДОМ» Виноградова Олександра Андріївна,яка висловила надію щодо формування толерантного ставлення з боку студентів-медиків до людей,що живуть з ВІЛ.

 Підготувала викладач Дацюк В.В.

1 2

3 4

5 6

7 8

9 10

11 12