with Комментариев нет

DSC_002916.03.2016 у ВНЗ КММК відбувся тренінг-семінар на тему: «Профілактика ВІЛ-інфекції/СНІДу» за підтримки Української фундації громадського здоров’я та HEALTHRIGHT INTERNATIONAL «Право на здоров’я».

Профілактика ВІЛ-інфекції/СНІДу має велике значення для будь-якої держави світу,особливо для країн з низьким економічним розвитком,за рівнем захворюваності загрожує національній безпеці держави.
Україна займає домінуюче місце за ступенем негативного впливу на здоров’я населення та масштабами захворюваності ВІЛ/СНІДу.
Щорічно збільшується кількість осіб,які перебувають під медичним наглядом у закладах охорони здоров’я служби профілактики боротьби зі СНІДом.
Мета тренінгу – привернути увагу студентів-медиків до проблеми ВІЛ/СНІДу,яка реально існує в суспільстві. Замовчування цієї проблеми гальмує усвідомлення та прийняття невідкладних заходів профілактики епідемії в Україні.
В процесі тренінгу студенти були ознайомлені з історією відкриття вірусу,етіологією та патогенезом,проведенням постконтактної профілактики на робочому місці.
Кожен студент зрозумів кращою профілактикою СНІДу є сексуальні стосунки з одним партнером,запросити якого на проходження відповідного тесту завчасно вважається вищим ступенем довіри,прийняття та щирого відношення один до одного.
Тренер розповів 16 правил безпечної поведінки по відношенню до ВІЛ/СНІДу та підкреслив,що студенти можуть не виконувати правила,що дають уявлення про ВІЛ/СНІД.
Вибір залишається за кожним студентом – медиком.
В процесі тренінгу брали участь 303 МН та 34 МС групи.
Організували тренінг за участю Міжнародних організацій боротьби з ВІЛ/СНІДом Дацюк В.В. та Давиденко В.П.

Підготувала викладач
з медсестринства в
інфектології Дацюк В.В.

DSC_0013

DSC_0001

DSC_0029