with Комментариев нет

ФИГНЯКиївський міський медичний  коледж І-ІІ рівня акредитації відповідно до розпорядження Департаменту охорони здоров’я від 27.03.2014 №061-1970/02.01 приймає участь у Проекті RESPECT «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України».

25.06.2014 студенти 24 групи МС віділення та викладачі інфекційних хвороб Київського міського медичного коледжу за підтримки Департаменту охорони здоров”я та Всеукраїнської мережі ЛЖВ (люди, які живуть з ВІЛ) по проекту «RESPECT» приймали участь у тренінгу «Формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ та представників груп найвищого ризику серед медичних працівників».

Під час тренінгу була надана інформація учасникам про епідеміологію, етіологію, патогенез, клінічний перебіг ВІЛ інфекції та методи профілактики інфікування на робочому місці. Всі учасники отримали сертифікати. Відбувся обмін досвідом, який назавжди розвіяв міф між реальною загрозою і звичайною пересторогою серед медичних працівників щодо ВІЛ інфекції. Отримані знання під час інтерактивного тренінгу  у вигляді «мозкового штурму», методу конкурентних груп, методу проектів допоможуть медичним сестрам краще зрозуміти поняття «стигма», «дискримінація», «толерантність», причини їх виникнення. Проведеий тренінг сприятиме зміни ставлення до людей з ВІЛ, що допоможе їх адаптації в соціумі.