with Комментариев нет

2Студенти 4 курсу (МН) 404, 407 груп у жовтні 2014 року приймали участь у позаучбових заходах, які сприяли підвищенню їхніх професійних навичок. Мова йде про волонтерські медичні навчання на випадок терористичного акту, які проходили 1 жовтня на тренувальному полігоні Державної служби надзвичайних ситуацій в місті Обухові (Київська область). Студенти і волонтери, спільно з рятувальними службами відпрацьовували алгоритми взаємодії у надзвичайних ситуаціях, а також навички надання першої домедичної і медичної допомоги. Всі учасники мали яскраву можливість випробувати себе в сортуванні потерпілих, їх імобілізації і подальшої евакуації. (Відеоролик).

Наступними, не менш цікавими заходами, були навчальні тренінги, які проводились за сприяння військових медиків зі Сполучених Штатів Америки. Студенти відвідали Головний військово-клінічний госпіталь, де проводились тренінги для медиків з надання першої медичної допомоги і проведення реанімаційних заходів. Кожен учасник власноруч відпрацьовував на навчально-тренувальних манекенах прийоми серцево-легеневої реанімації (непрямий масаж серця і штучне дихання), відновлення прохідності дихальних шляхів, проведення конікотомії та навички з першої хірургічної допомоги. (Фото).

Були дуже цікаві та корисні тренінги.

Всі, хто цікавиться участю в подібних курсах та тренінгах, звертайтесь до викладача з ВМП та МНС Іонова Максима Миколайлвича.

З повагою, викладач Іонов М.

6 5

4  8

7 3

2

1