with Комментариев нет

12 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира за підтримки Відділу духовно-фізичного виховання молоді Киіївської єпархії відбулася товариська гра з волейболу між командами КДАіС та Київського міського медичного коледжу (КММК).

Нащодавно голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Киіївської єпархії протоієрей Роман Матюшенко звернувся до директора коледжу — В’юницького Володимира Петровича з пропозицією про співпрацю, в рамках цієї угоди відбувся відкритий урок за участю священника і наступним кроком з’явилася ідея провести товариські матчі з міні-футболу та волейболу між студентами КДАіС та КММК.

Відкрила змагання заступник директора Олена Олегівна Рибачук. Потім з привітальним словом до гравців звернувся головний вихователь Валерій Михайлович Співак, який побажав учасникам гри спортивної перемоги.

За звичаєм, пролунав гімн України, після чого отець Роман звернувся до гравців команд з словом привітання, наголошуючи на важливості духовного розвитку особистості. Далі за традицією студенти КДАіС проспівали молитву «Царю Небесний». Під час молитви було видно неабияку зацікавленність вихователів та молоді.

Гра пройшла в напруженному темпі: до останної хвилини було незрозуміло хто переможе, розбіжність рахунку постiйно була 1-2 очки, але на цей раз «перемогла дружба.»

Традиційно медалі від Відділу духовного и физичного виховання молодi Киіївської епархii вручив протоієрей Роман Матюшенко i протоієрей Євгеній Нікітін, також студентам КММК були отримані   прекрасні видання «Закону Божого».  Головний вихователь з фізічного виховання Валерій Михайлович Співак в свою чергу вручив медалі гравцям команди КДАіС разом з ексклюзивними солодощами від храму свв. мчч. Адріана і Наталії.

Наступним кром співпраці — видвідання студентами КММК  Київо-Печерської лаври, під час якого вихованці КДАіС проведуть гостей стежками духовності.

[print_gllr id=289]