with Комментариев нет

dhfjbgfnСтуденти 4курсу МН відділення, 405групи, відвідали виставкову експозицію  «Музей Української революції 1917-1921 років» Національного музею історії України, яка вже 5років знаходиться у приміщені Будинку Вчителя по вулиці Володимирська 57.

 

 

 

Київський міський будинок учителя — комунальний комплексний позашкільний заклад у системі позашкільних закладів освіти міста Києва, а також споруда, що напередодні революції була відома як «Педагогічний музей», а пізніше як будинок Центральної ради. Розроблений Альошиним в 1913році і представляє собою кращі традиції класичної архітектури .  Ця будівля пам’ятає багато: засідання Центральної Ради,прийняття Четвертого Універсалу,який проголосив Незалежність нашої країни.

Студенти після відвідання виставки отримали яскраві враження, які забажали висловити:

Слободенюк Надія: «Мене вразила жорстокість влади російського царя Микола II — з 12 мільйонів вояків в армії було 6 мільйонів українських солдат, тобто наш народ використовувався як гарматне м’ясо, історія повторюється, але наш народ сильний! Він боровся та буде боротися за незалежність нашої держави».

Гацура Зоя: «Найбільше вразило те,що під час громадянської війни сім’ї розпадалися і члени сім’ї були на протилежних сторонах,брат йшов проти брата,а це найжахливіше, що може бути».

Краснопольський Євген: «Я звернув увагу на зброю, що була вироблена в різних країнах світу. Примітивні знаряддя вбивства, а забрали життя у мільйонів людей…»

Русин Зоряна: «Справжня Україна -це єдність народу заради однієї мети… Брат йшов на брата через різні політичні погляди. Але там, де люди об’єднувалися, вони ставали «рідними», рідними по духу. Ставали одним цілим і безупинно боролися за справедливість і правду.»

Гутник Дмитро: «Мені найбільше запам’ятались перші українські гривні, на яких було зображено портрет молодої жінки як образ Незалежної України.»

yf fbff