with Комментариев нет

З метою формування національної свідомості студентської молоді, виховання у них почуття патріотизму та єдності з нагоди відзначення 100-річчя Дня Соборності України в ВНЗ КММК було проведено ряд заходів просвітницького, інформаційного та виховного характеру: конкурс стінгазет, виховна година «В Єдності сила, в Єдності міць», тематична конференція, круглий стіл, організованій концерт  Естрадного оркестру Управління Надзвичайних ситуацій України  «Ми діти твої Україно». Також студенти викладачі та адміністрація об’єдналися в живий “Ланцюг Єдності”.

З самого ранку студенти прийшли у вишиванках, українських віночках, прикріпили жовто-блакитні стрічки. Розпростерли прапор України під гаслом «Одна Єдина Соборна Україна!»

Студентська молодь впевнена в бажанні розбудувати Українську державу в єдності всіх громадян, незалежно від національності, віри  та переконань!

А виховання патріотизму молоді —  одна із найактуальніших тем сьогодення, бо кожен розуміє, що тільки в єдності та згуртованості Український народ зможе подолати всі негаразди та труднощі.

Добавить комментарий