with Комментариев нет

24 лютого 2014року в стінах Київського міського медичного колежду відбувся випуск  за спеціальністю медсестра-бакалавр. Було вручено 44 дипломи, з яких 17 з відзнакою отримали найкращі студенти: Андрійчук Світлана, Богданович Вікторія, Булах Інна, Геращенко Людмила, Гончаренко Юлія, Дмитрієва Ганна, Захарченко Олег, Ковальчук Олександр, Куделя Людмила, Машковська Ірина, Наконечна Наталія, Борисенко Леся, Мединська Альона, Музика Світлана, Сапожник Любов, Семеняк Наталія, Цимбал Світлана.

З вітальним словом до випускників звернувся директор коледжу Володимир Петрович В’юнацький та зам.директор з навчальної роботи Олена Олегівна Рибачук.


У зв’язку з Днями жалоби за загиблими під час протестних акцій, були відмінені всі розважальні заходи та концерт, які кожний рік проводяться з приводу свята – випуску.

Кожний студент на сцені КММК отримав привітання та диплом з рук директора коледжу.
Привітати прийшли представники адміністрації коледжу та деякі викладачі.


Загалом за 12 років існування відділення закінчили 393 медсестер, з яких 118 одержали дипломи з відзнакою.

Адміністрація та викладачі коледжу пишаються тим, що випускники бакалаври займають високі адміністративні посади в лікувальних установах, є заступниками головних лікарів по роботі із середнім медичним персоналом в лікарнях №3 (Мелащенко Ганна Іванівна), в ДКЛ №2 (Авраменко Марія Іванівна), в Соціотерапії (Джелмач Ірина Іванівна), в Лікарні Швидкої Медичної допомоги (Вдовченко Любов Михайлівна), Київській обласній лікарні (Бондаренко Валентина Василівна), вузловій залізнодорожній лікарні №1 (Пугач Тетяна Олексіївна), в ДОБ 2 (Іскра Галина Сергіївна), в лікарні № 16 (Шудра Тетяна Іванівна).

Адміністрація коледжу і весь педагогічний колектив, щиро вітаємо Вас, шановні випускники, з прекрасним святом у Вашому житті – закінченням коледжу. Зичимо доброго здоров`я, успіхів у Вашій благородній справі – стояти на сторожі здоров`я і життя киян, вагомих позитивних змін у реформуванні медицини, менше тяжкохворих і побільше тих, хто одужавши, скаже Вам – Спасибі, сестричко, за щире серце і благородну душу!

Хай поруч в Вашому житті крокують щастя, добробут в сім`ї і вірні друзі, готові в кожну мить підставити Вам своє плече. Хай над кожним з Вас зійде Божа Благодать!