with Комментариев нет

28 листопада 2013 року перший заступник Міністра охорони здоров`я України Качур Олександр Юрійович зустрівся зі студентами ВНЗ КММК. Під час зустрічі обговорювалися питання євроінтеграційних процесів в Україні, ступінь готовності українського суспільства до підписання Угоди про асоціацію, причини призупинення підписання угоди тощо.

Студенти спілкувалися з заступником Міністра охорони здоров`я у дружній дискусійній атмосфері. Зокрема, у залі коледжу зібралися більше семисот студентів, що навчаються за спеціальностями Сестринська справа та Стоматологія ортопедична, викладачі й адміністрація.

Спілкуючись з молоддю, Качур Олександр Юрійович запевнив студентів, що євроінтеграційний курс розвитку України залишається незмінним і підтвердив свою одностайність з думками студентів щодо європейської інтеграції України, а також детальніше розпов про сам процес підготовки проекту Угоди про асоціацію та виконання Україною плану дій з членства відповідно до вимог європейської спільноти.

Заступник Міністра Качур Олександр Юрійович пояснив, що рішення Уряду є частиною переговорного процесу на шляху до євроінтеграції, і дозволяє проаналізувати усі супровідні переваги та ризики. Більшість студентів вперше з’ясували для себе те, що в угоді загалом не згадується про перспективи України стати членом Євросоюзу, а сам документ, розрахований на десять років, ґрунтується на економічній інтеграції та політичній асоціації. Розвіялась і впевненість деяких студентів у здешевшанні товарів та обов’язковому безвізовому режимі з країнами Європейського Союзу для українців після підписання угоди, адже про це теж нічого не сказано в документі.

«Для українського Уряду завжди пріоритетом була і є національна та економічна безпека держави», — наголосив заступник Міністра охорони здоров`я. За його словами, майбутній шлях України – це шлях розвитку й покращення.

На думку Олександра Качура, щоб аналізувати факти, необхідна поінформованість про реалії суспільних процесів. Щоб студенти отримували об’єктивну інформацію, за дорученням директора ВНЗ КММК, в коледжі планують реалізувати своєрідний всеобуч студентства у питаннях реформування медицини України, розвитку страхової медици

[print_gllr id=310]