with Комментариев нет

112 травня 2015 року  в Київському міському медичному коледжі відбулосm семінарськt заняття  для слухачів ФПК-керівних кадрів медичних (фармацевтичних) коледжів та училищ на тему: «Актуальні питання медсестринства в сучасній Україні».

Заняття було присвячене організіції навчального процесу у медичних коледжах в умовах сьогодення України та Міжнародному Дню медичної сестри. Були присутні близько 70 керівників навчальних закладів з більшості регіонів країни.

Під час семінару обговорювались наріжні питання, а саме: участь медичних сестер у бойових діях зони АТО, надання невідкладної допомоги постраждалим, філософському підході у викладанні клінічних дисциплін та ін.

Привітання та відкриття заходу провів директор КММК, В’юницький В.П. та професор Процюк Раду Георгійович, в.о.декана факультету підвищення кваліфікації викладачів вищих медичних навчальних закладів НМУ ім.О.О.Богомольця. 

15 16

Організаційне слово з привітанням до Всесвітнього Дня медичної сестри продовжила  замдиректора Рибачук О.О та  виступила з доповіддю про участь медичних сестер у бойових діях зони АТО і наданні невідкладної допомоги постраждалим.

18  17

Виступ Усатенка Василя Григоровича, директора ПП «Політек -СОФТ», кандидата технічних наук, керівника проектів на тему » Сучасне технічне програмне забезпечення з організації роботи медичних коледжів та училищ» .

9

З метою обміну досвіду роботи проведення бінарних занять, був представлений фрагмент бінарного заняття з предмету «Медсестринство у внутрішній медицині» і «Філософії» у виконанні Харланчук Г.М і Іванухи А.П.

7 8

З метою актуальності ролі ЦМК кураторів груп у піднятті рівня навчально — виховної роботи студентських колективів та критерії оцінки роботи кураторів груп, була заслухана доповідь Давиденко В.П.

6

Доповідь Романової О.О. на тему «Патріотичне виховання молоді через виховну роботу» з демонстрацією фрагменту виховної години присвяченої героям Небесної сотні з залученням студентів МН відділення.

2 3

5 4

 

Автор та співавтор підручників для медсестер, викладач вищої категорії, методист Казанюк Т.В. презентувала підручники «Фармакологія» та «Практикум з фармакології»

19

Молодий викладач Жувак О.В. надала рекомендації щодо раціонального харчування в сучасних умовах мегаполісу.

10

Гості  відвідали музей народної творчості, створений методистом коледжу Донець С.С., заслухали виступ самодіяльного ансамблю під керівництвом діяча мистецтв Скрипки В.П. 

14 13

12 11

1